Válaszra vár

Kiesett hirdetések

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 12

Bejelentőtől érkezett további információ:
"el sem lehet téveszteni a helyszínt. A Király utca villamosmegálló, a Blaha Lujza tér irányába közlekedő oldalon van, a peron elején."

--------------

Kiesett hirdetések a villamosmegállóban

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király utca / Erzsébet körút

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiesett hirdetések a villamosmegállóban"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 12 Bejelentőtől érkezett további információ: "el sem lehet téveszteni a helyszínt. A Király utca villamosmegálló, a Blaha Lujza tér irányába közlekedő oldalon van, a peron elején." -------------- Kiesett hirdetések a villamosmegállóban"-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudok több képet csatolni, mert jött a villamos mikor megláttam. Viszont el sem lehet téveszteni a helyszínt. A Király utca villamosmegálló, a Blaha Lujza tér irányába közlekedő oldalon van, a per...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére