Válaszra vár

Lekopott tájékoztató

Tisztelt XI. Kerület!
A kerületi okmányiroda előtt található egy tájékoztató a kerület testvérvárosainak elhelyezkedésétől, mely erősen megkopott mára.
Kérem lehetőségük szerint felújítani!
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 39

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres utcatábla keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gazdagréti tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére