Megoldott

Beszakadt távközlési aknafedél

1021 Bp. Kuruc u. 12. szám előtt (közel a Tárogató út kereszteződéséhez) egy dupla távközlési aknafedél be van szakadva. Rálépve 10cm-ert le/fel billeg. Ha valaki rálép, szinte garantálható a bokaficam. A fedlapon MATÁV logó látszik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 50

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kapás utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiba a burkolat helyreállításban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Greguss utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kiálló aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére