Megoldott

Örök vörös

Anonim Járókelő

Ma délután 2 óra magasságában a pesti alsó rakpart képen látható lámpája ciklusonként 17 másodpercig adott, 55 másodpercig vöröset. A rakparton kilóméterhosszan állt a sor, a lámpás kereszteződésben meg semmi nem mozgott. Kérem az illetékeseket, hogy nézzék meg lámpa beállítását.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Budapest Belgrád rkp

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. Belgrád rakpart felhajtó csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpa programmal kapcsolatos bejelentését.
    A program módosítását elvégeztük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére