Megoldott

Veszélyes kiszáradt fa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.02.13.

Bejelentő hozzászólása:
"Jó lenne, ha nem csak ezt a fát vágnák ki, hanem a mellette álló, igen magas kiszáradt fenyőt is, mivel egy nagyobb szélviharban rádőlhet a buszmegállóra, vagy az útra, vagy a házakra."

-----

FRISSÍTÉS: 2024.02.12.

II. ker. önkormányzati válasz:
"A terület a Jegenye – völgy mint helyi jelentőségű védett természeti területéhez tartozik. Így annak kezelése, függetlenül a tulajdonosi viszonyoktól a Fővároshoz tartozik.
Jeleztük nekik, a héten elvégzik a fa eltávolítását."

-----

A kerítésünk melletti zöldterületen egy kiszáradt fa nekidőlt a kocsibeállónknak. A fa közterületen van.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zerind vezér u. 31

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiszáradt fenyőt is kivágták, úgyhogy minden probléma megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő, Jegenye-völgy természetvédelmi területen lévő balesetveszélyes fásszárú növényzet kivágása iránt 2024. márciu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Örömmel jelentem, hogy a fát kivágták. De a mellette álló kiszáradt fenyő még várja a sorsát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 112654 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. II. ker. önkormányzati válasz: "Tisztelt Admin/Bejelentő! A terület a Jegenye – völgy mint helyi jelentőségű védett természeti területéhez tarozik. Így annak kezelése, függetlenül a tulajdonosi viszonyoktól a Fővárosho tartozik. Jeleztük nekik, a héten elvégzik a fa eltávolítását....

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne, ha nem csak ezt a fát vágnák ki, hanem a mellette álló, igen magas kiszáradt fenyőt is, mivel egy nagyobb szélviharban rádőlhet a buszmegállóra, vagy az útra, vagy a házakra.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A kerítésünk melletti zöldterületen egy kiszáradt fa nekidőlt a kocsibeállónknak. A fa közterületen van."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. II. ker. önkormányzati válasz: "Tisztelt Admin/Bejelentő! A terület a Jegenye – völgy mint helyi jelentőségű védett természeti területéhez tarozik. Így annak kezelése, függetle...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A terület a Jegenye – völgy mint helyi jelentőségű védett természeti területéhez tarozik. Így annak kezelése, függetlenül a tulajdonosi viszonyoktól a Fővárosho tartozik.
    Je...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa a buszmegálló mögötti területen található.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Honvéd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére