Válaszra vár

Rozoga padok!

Tisztelt járókelők már egy jó idege el van hanyagolva ez a 2-db pad el is van töredezve a pad léc is a Papírgyár dohány bolt melletti pad tele van szeméttel el hanyagolt környezetben van meg kérném az illetékes hogy nézzenek rá ezekre a padokra és a padok között tegyenek rendet mert nagyon sok kösz és elég rossz állapotban vannak ez a 2-db pad

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 63

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére