Megoldásra vár

Mély kátyúkkal teli jobb oldali sáv

FRISSÍTÉS 2024.03.12

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
helyszínen található fedlapokat és megállapították, hogy a csatornafedlapok nem mozognak és nem balesetveszélyesek, ezért azok cseréje nem indokolt. A fedlapok körül kialakult burkolathibák nincsenek összefüggésben a csatornahálózattal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

---------
A Szentendrei útnál a Mömax és az OMV kút között két csatornafedél alatt is beszakadt az aszfalt, több kátyú is található.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 40

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szentendrei útnál a Mömax és az OMV kút között két csatornafedél alatt is beszakadt az aszfalt, több kátyú is található."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.12 FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt helyszínen található fedlapokat és megállapították, hogy a csatornafedlapo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szlobodnik Milán Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapokat és megállapították, hogy a
    csatornafedlapo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez majd inkább Bp Közút lesz.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Szlobodnik Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúzás elvégzése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére