Megoldott

Kutya futtató

A IV. ker. Ősz kutyafuttató bejáratáról hiányzik a kilincs.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ősz u. 147

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pamacs Panna!

    Az Ősz kutyafuttató kapuját 2024.02.15-én kollégáink megjavították.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pamacs Panna!

    Köszönjük az Ősz Kutyafuttató hiányzó kilincsére vonatkozó jelzését!
    A javítást megrendeltük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Pamacs Panna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepusztították a zöld füves részt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére