Megerősítésre vár

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

XIII. Reitter Ferenc utca 123 B elött beszakadt a járda

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 123

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a járdahiba javítását 02.20-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezeté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bedőlt építési kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére