Megoldott

Szemét

Templom téren hagyott ágak, beton törmelék, szöges fa darabok.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Templom tér 19

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A munka el lett végezve 2024.02.13. napján.

    Üdvözlettel

    Ambrusi Ildikó

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    telefon: +36 1 282 9622

    [https://c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Zöld Panka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére