Megoldott

Fenyők az örökkévalóságnak

Anonim Járókelő

A belváros közepén nem hiszem el, hogy nem akad meg rajta a szeme.
Rendszeresen járják a várost az FKF -munkatársai úgy platóssal, mint a kommunális hulladékért, de ez a pár fényő mindenkinek derogál???
Tessék mihamarabb eltakarítani!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 64

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére