Válaszra vár

Bedőlt építési kerítés

Anonim Járókelő

XIII. Kisgömb utca 13 elött az "építkezést " 5-ik éve elkeríteni hivatott műtárgy hetekkel ezelőtt bedőlt , a területen belül több méter mély ásatások vannak. Ha valaki beleesik az soha többé nem lesz meg. Kérem az Önkormányzatot értesíteni mivel a felelős kiléte nem ismert. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 13

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére