Válaszra vár

Több éve áll itt, nem fog elmenni

A Városmajori BSE kosárlabdapálya parkolójában egy rendszám nélküli furgon alussza álmát több éve. A látvány magáért beszél...
Köszönjük, ha elviszik végső nyughelyére.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajori kutyafuttató 2.

Hozzászólások

  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, az lehetséges, hogy jogilag magánterületen van - ettől füügetlenül azt gondolom, hogy nem helyes egy ilyen roncsot az "utcán" tárolni, és az Önkormányzat talán felszólíthatja a terület tulajdono...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Vótmá többször. Magánterületen van.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Több éve áll itt és már nem is nagyon fog elmenni (a saját lábán)"-ról "Több éve áll itt, nem fog elmenni"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncs kocsi és utánfutó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére