Megoldott

Fél éve itt hagyott jármű foglalja

Több mint fél éve leparkolt ázott gépjármű foglalja a lakók elől a parkolóhelyet!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád u. 7a

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Paul Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott!A kiragasztott matrica után (érdekes) másnap elvitték az autót!Köszönöm az intézkedést!
  • Paul Zoltán visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024.február 7-én érkezett 138158. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kb.fél éve itthagyott jármű foglalja a helyet"-ról "Fél éve itt hagyott jármű foglalja"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Paul Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Móricz Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére