Megoldásra vár

Beszakadás

Korábbi csőtörés miatt beszakadt a térkő. A gödör egyre nő.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Falemez u. 7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A helyszín megvizsgálása után vélelmezhető, hogy a csatorna vezeték törése miatt kimosódott a térkő alatti földréteg.
    Ezért felvettük a kapcsolatot a csatornahálózat karbantartásáé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Tóth Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csokonai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló aknafedlapok a Lakkozó utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére