Megoldott

Patak

FRISSÍTÉS 2024.02.13

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink vizsgálata szerint a csatornahálózat rendeltetésszerűen működik a megadott helyszínen, nem csatornahiba miatt folyik a víz az úttesten."

-----------

A 1112 Brassó út 7. előtt a játszótér alatti trafóház vonalában napok óta szivárog a víz. Az érdekesség. hogy az úttest mindkét szélénél.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságo...
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Reggel még ott volt..... És sokszor előfordul, hogy míg valaki el nem lopja, addig ott marad..
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne kötekedj elvitték.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd, ha a kordonokat is elvitték, akkor lesz kész....
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás elkészült.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Már ásnak, de csak az egyik oldalon, mert a másikon zöldfelületen tilosban várakozók állnak a kérdéses területen, mint általában.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a ma reggeli állapotot képekben. A Brassó 7 előtt a javított útburkolat alól változatlanul szivárog, valamint a szemben levő "zöldterületről" is. Ősz vébén itt voltak valami munkálatok, annak...
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem így láttam ma reggel, holnap lefotózom.
    Nem szokott a csőtörés magától megjavulni.......
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználó visszajelzése alapján.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízfolyás elapadt.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1112 Brassó út 7. előtt a játszótér alatti trafóház vonalában napok óta szivárog a víz. Az érdekesség. hogy az úttest mindkét szélénél."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.13 FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink vizsgálata szerint a csatornahálózat rendeltetésszerűen működik a megadott helyszí...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízműveké lesz, csatornából nem szokott szivárogni.
    Azon a helyen nemrég volt valami munkavégzés, volt egy gödör a trafóház előtt, annak a helyéről jön.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szelényi Gergely Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink vizsgálata szerint a
    csatornahálózat rendeltetésszerűen működik a megadott helyszínen, nem
    csatornah
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a csatornából jön, szerintem Vízműveké lesz......
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére