Megoldásra vár

Zöld gyalogátkelő izzó nem világít

Anonim Járókelő

A járdaszigeten a Jeszenák János utca és a Nagy Lajos útja kereszteződésében a zöld fény nem világít a jelzőlampán, csak a piros.

Képet sajnos nem tudtam a fentieknek megfelelően készíteni, csak a tárgyban szereplő lámpa piros jelzéséről.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 65

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét ""Zöld" gyalogátkelő izzó nem világít"-ról "Zöld gyalogátkelő izzó nem világít"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Nagy Lajos király útja - Jeszenák utca csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére