Megoldásra vár

Nem működő lift

Anonim Járókelő

A megállóhoz való feljutást biztosító lift már több min 100 (!!!!) napja nem működik. Korábban is nagyon gyakran működésképtelen volt. Mozgásában korlátozott ember nem tud feljutni 57 lépcsőfokon, esély sincs, hogy villamosra szálljon. Kérem, hogy kezeljék soron kívül ezt a kérést és a lehető legrövidebb időn belül javítsák, vagy javíttassák meg a liftet. A használaton kívüli lift előtere az utcai szinten sokszor büdös. Mielőbbi hathatós intézkedésüket várva üdvözlettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0004931/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138060

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Melinda
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Infopark (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére