Válaszra vár

Elhullott állat

Anonim Járókelő

Halott macska fekszik a Farkastorki út 11. számmal szembeni járdaszakaszon. Kérem az elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Farkastorki út 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Segítő Angyalok kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését megelőzően már megküldtem e szerv részére a további eljárá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Halott macska fekszik a Farkastorki út 5 előtti járfaszakaszon. Kérem az elszállítását. Köszönöm!"-ról "Halott macska fekszik a Farkastorki út 11. számmal szembeni járdaszakaszon. Kérem az elszállítását. Köszönöm!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyesbítek, a Farkastorki út 11. számmal szemben fekszik (ha még nem vitték el).
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Új zászló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Városház utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére