Megoldott

Kiálló térkő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.29
Budapest Közút válasza:
Tárgyi címen a díszburkolattal (térkő) ellátott járdaszakaszok nem tartoznak Társaságunk
üzemeltetésébe.

---------------------

Kérnénk szépen a képen látható kiálló térkő/burkolat kijavítását, hogy más ne járjon úgy, mint édesanyám.
Köszönöm ismét, ha segítetek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 93

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak pár évet kellett rá várni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi mindenkinek!!
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sérült burkolat helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérnénk szépen a képen látható kiálló térkő/burkolat kijavítását, hogy más ne járjon úgy, mint édesanyám. Köszönöm ismét, ha segítetek."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.29 Budapest Közút válasza: Tárgyi címen a díszburkolattal (térkő) ellátott járdaszakaszok nem tartoznak Társaságunk üzemeltetésébe. ---...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én kártérítést igényelnék tőlük, hiszen a problémát évekkel ezelőtt jeleztük nekik, de nem tettek semmit.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen. Csak hogy ők már évek óta lesz@rják, ahogy írtam korábban.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves járókelő.hu!
    Ha a Közút visszadobta, akkor ki lehet az illetékes? Az Önkori?
    :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a jókívánságot, reméljük (hátha), most haladni fog az ügy...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobbulást az anyukádnak!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Először 2020-ban jeleztem a problémát, majd 2021-ben! Ha akkor intézkedtek volna, vagy legalább válaszolnak, hogy ki az illetékes, akkor talán ez nem történik meg!
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/bud...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda a parkba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére