Megoldásra vár

Graffiti a KÖKI irányában

A KÖKI felé graffitis a lift. Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-Városkapu

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0004713/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00138030

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Váci út 33. oszlopok összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére