Megoldásra vár

Tábla

Anonim Járókelő

Balesetveszélyes helyen van a piros sárga kanyar irány jelző tábla , a busz nem tud tőle elfordulni ,balra nagy ívet tartani, nem tud a sávjában maradni (a busz hátulja levágja a kanyart ).

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pázmány Péter u. 142

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerületi Páznány Péter utca-Wysocki utca kereszteződéssel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen a kanyarodó ív módosítását Társaságun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére