Megoldásra vár

Pollerhiány miatt taxi kerékpársávra parkol

Károly körúton vezetett kerékpársávon, Király utca sarka előtt a buszmegálló utáni kis szakaszt - pont a legveszélyesebb ponton, ahol kanyarodnak a sávfelfestések - a félig járdára felállva rendszeresen taxisdrosztnak használják egyes fuvarozó vállakozók.
Egyrészt teljesen szabálytalnul állnak meg, másrészt így a bringásokat veszélyeztetik, adott esetben a buszoknak is útban lehetnek.
Még a Google Streetview-n is látható ott egy taxis.

Kérem, hogy ezen a szakaszon parkolásgátló oszlopkat helyezzenek el a járda szélén!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Korábbi lakossági bejelentések alapján a VII. ker. Király utca 1. számnál, a Deák térnél a járdán, illetve a kerékpársávon szabálytalanul parkolók ellen parkolásgátló oszlopok lét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu, az ügy megoldásra vár, Budapest Közút még nem válaszolt.
  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "Deák téri kerékpársávra parkolás (taxi)"-ról "Pollerhiány miatt taxi kerékpársávra parkol"-ra.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu, kérlek küldd el az ügyet a Budapest Közútnak, hozzájuk tartozik.
  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy-két parkolásgátló pózna elhelyezésével ellenőrzés nélkül is megoldható lenne...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszeresen...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört terelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Király/Izabella sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Terézváros (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére