Megoldott

Ferde tábla.

Anonim Járókelő

Ez az információs tábla elég ferdére sikeredett az Olga utca, Sasvár utca sarkán. Rögzíteni kéne másként, mert mindíg elferdül.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Olga u. 13

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését, kollégáink a problémát rövid időn belül orvosolni fogják!

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: CBA
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére