Megoldott

Bubbles tábla

A bubble táblát le tépte a szél
2024.02.05 én

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 5

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Bubbles Mosoda

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Ebben az esetben elnézést a tévedésért, a bejelentést továbbítom :)
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár nagyon csúnyán néz ki így
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert oldalunk csak közterületi problémák továbbításában és megoldásában segít, az általad jelzett probléma pe...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére