Megerősítésre vár

Ki van égve a tábla

A spar nak tájékoztató táblája ki van égve meg a bubble nek be van törve és nem jól világít

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 5

Hozzászólások

  • Bálint Baráz visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük újra!
  • Bálint Baráz visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Foxpost automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére