Megoldásra vár

Graffitis postaláda

FRISSÍTÉS: 2024.02.14

Címpontosítás céljából:
,,A postaláda pontos címe nehezen határozható meg, mivel egy parkoló mellett, lakóháztól távol helyezkedik el. Pontos koordinátái: 47.558958, 19.079927"

-----

FRISSÍTÉS 2024.02.06

Bejelentő válasza:
"Hát a térképen jelölve van, de a MÁV vasúti felüljárónál van a vonatnál az északi oldalon. "

------------

FRISSÍTÉS 2024.02.06

Magyar Posta válasza:
"Az említett kerületben több levélgyűjtő szekrény is található, ezért kérjük, hogy a bejelentő a szükséges intézkedés megtétele érdekében pontosítsa a levélgyűjtő szekrény címét."

-----------

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    Köszönjük, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.06 Bejelentő válasza: "Hát a térképen jelölve van, de a MÁV vasúti felüljárónál van a vonatnál az északi oldalon. " ------------ FRISSÍTÉS 2024.02.06 Magyar Posta válasza: "Az említett kerületben több levélgyűjtő szekrény is található, ezért kérjük, hogy a bejelentő a szükséges intézkedé...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.06 Magyar Posta válasza: "Az említett kerületben több levélgyűjtő szekrény is található, ezért kérjük, hogy a bejelentő a szükséges intézkedés megtétele érdekében pontosítsa a levélgyűjtő szekrény címét." ----------- Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS ...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát a térképen jelölve van, de a MÁV vasúti felüljárónál van a vonatnál az északi oldalon.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30 napon b...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.06 Magyar Posta válasza: "Az említett kerületben több levélgyűjtő szekrény is található, ezért kérjük, hogy a bejelentő a szükséges intézkedés megtétele érdekében pontosítsa a levélgyűjtő szekrény címét." ----------- Kérem távo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Firkás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Posta
    Zilah utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Posta
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére