Válaszra vár

A járda nem lett helyreállítva bontás után

Anonim Járókelő

Kb. fél éve a Telekom munkatársai felbontották a járdát, de vissza nem állították az eredeti állapot szerint.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Munkás u. 18

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A járda nem lett helyreállítva bontás után Munkás utca 18. házszámnál"-ról "A járda nem lett helyreállítva bontás után"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiba a burkolat helyreállításban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Greguss utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiálló aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére