Megoldásra vár

Elhagyott, rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

Frissítés 2024. február 9.:

az autó átkerült a Petőfi utcába a Szivárvány ovi elé.

--------

A sokadik elhagyott rendszám nélkül autó a lakótelepen.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Petőfi u. 37

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a megküldött választ, bár nem volt megnyugtató, mivel az autó átállt a Petőfi utcába és lekerült róla a sárga papír. Bízom benne, ha eljön az ideje a Rendészeti Központ itt is meg fogja találni...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. február 4-én érkezett 137906. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Batthyány u. 39, 1195 Magyarország (47.45338794, 19.14412891, 16)"-ról "Budapest, Petőfi u. 37, 1195 Magyarország (47.45285861, 19.14536594, 16)"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "A sokadik elhagyott rendszám nélkül autó a lakótelepen."-ról "Frissítés 2024. február 9.: az autó átkerült a Petőfi utcába a Szivárvány ovi elé. -------- A sokadik elhagyott rendszám nélkül autó a lakótelepen."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szivárvány ovi előtt áll...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi történ az elmúlt 5 napban, hogy az autó átkerült a Petőfi utcába a Szivárván ovi elé.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kivágott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Fő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére