Megoldott

Elhagyott, renedszám nélküli autó

Anonim Járókelő

A kispesti sztk oldalában, a Petőfi utcában hetek óta áll egy rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 122

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. február 4-én érkezett 137905. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kivágott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kolozsvár utca (temető) (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére