Megoldott

Beszekadt csatornarács

A Külső-Szilágyi út és a Járműtelep utca sarkánál - a nyár végén aszfaltozott részen beszakadt a csatornarács.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 38

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ujfalussy Katalin!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ujfalussy Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csattogó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre süllyedő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ruszti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére