Megoldott

Elhagyatott Honda autó

Anonim Járókelő

Leeresztett kerékkel áll itt a Honda hónapok óta.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 26

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, a tulajdonos a járművet elvitte a helyszínről.
    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncs kocsi és utánfutó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére