Megoldott

Elhagyott tábla

Az Alkotás és a Márvány utca sarkán, a magas irodaház (Flex Gym) parkolójában már régóta fekszik egy kidőlt tábla.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Márvány u. 15

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ludvig Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ludvig Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Behajtani tilos zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Clark Ádám téri zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére