Válaszra vár

Kátyú a parkolóban

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:
"a hibák javításával kapcsolatban nem rendelkezünk illetékességgel. A terület üzemeltetője a Csepeli Városgazda
Közhasznú Nonprofit Kft."

--------------

Bp. XXI. Ady Endre út 33-39.előtti parkolórészen rengeteg mély kátyúsorozat van.
Itt jár hetente többször a szemétszállitó és az itt lakók is, akik parkolót használni szeretnék.
Olyan mély kátyúk vannak sorozatban végig, hogy veszélyeztetik az autókat.
Kérjük az parkolót járhatóvá tenni, mert igy hamarosan sok károsult lesz.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyú az Ady Endre út 33-39. közötti parkolóban"-ról "Kátyú a parkolóban"-ra.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Bp. XXI. Ady Endre út 33-39.előtti parkolórészen rengeteg mély kátyúsorozat van. Itt jár hetente többször a szemétszállitó és az itt lakók is, akik parkolót használni szeretnék. Olyan mély kátyúk vannak sorozatban végig, hogy veszélyeztetik az autókat. Kérjük az parkolót járhatóvá tenni, mert igy hamarosan sok ...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "kátyú az Ady Endre ut 33-39 közötti parkolóban"-ról "Kátyú az Ady Endre út 33-39. közötti parkolóban"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő I bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Gyimesi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére