Megoldott

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Hiányzik a tábla, a tartója is rozsdás már. Kérem, javítsák / cseréljék! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Corvin krt. 73

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A bejelentést rögzítettük, a kollégák hamarosan pótolni fogják.

    Üdvözlettel

    Ambrusi Ildikó
    Kispest Közpark
    [https://ci6.googleusercontent.com/proxy/Xq3hntJEq2rjJzR0uWCVm3clsSla7Ns
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Dobó Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kolozsvár utca (temető) (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Fő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére