Megoldott

Otthagyott táblacsonk

A Barackos út-Szakiskola utca sarkán a zöldterületen hagyta valamelyik üzemeltető vsz. egy közlekedési tábla csonkját.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A táblaoszlop és betontömb elszállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Az elszállításig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz helyen növő fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére