Megoldásra vár

Tábla elfordítva

A tábla pont 180 fokkal elfordítva áll.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Somkút u. 17

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    G66P+RG Sorompó (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifakult EAK tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Sarjú út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simonics Balázs
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére