Megoldásra vár

Kosciuszkó Tádé utca - balesetveszélyes járda

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

A járda balesetveszélyes a kijelölt parkolóhely mellett. Ez a rács lehet a MÁV- é is és rengeteg szemét látszik az aknában. Kérjük intézkedésüket!

Köszönettel:

lakók

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kosciuszkó Tádé u. 15

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135512 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Pocsék burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mázsa téri "balkán"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére