Válaszra vár

Rongált oszlopok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza:
"a megkeresést kérjük, a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felé továbbítani szíveskedjenek."

--------------

Jelzett helyszínen lévő oszlopok tele vannak ragasztgatva,_

Kérjük a tisztelt Közterület Felügyeletet, hogy ugyanolyan lelkesen tisztítsa meg az oszlopokat a lejárt ragaszoktól, ahogy kirakták, bírságoltak, szállítottak!

Pontos helyszín:
47.506477076025476, 19.039563630637655

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pinky&Alex Rendezvényszervezés

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő oszlopok tele vannak ragasztgatva,_ Kérjük a tisztelt Közterület Felügyeletet, hogy ugyanolyan lelkesen tisztítsa meg az oszlopokat a lejárt ragaszoktól, ahogy kirakták, bírságoltak, szállítottak! Pontos helyszín: 47.506477076025476, 19.039563630637655"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 BKK Budapest...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0003625/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00137460

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A Budapest Közút Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére