Válaszra vár

Kipusztult, hiányzó fa

FRISSÍTÉS 2024.03.19

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

----------

A Vörösvári úti Spar előtt néhány évvel ezelőtt kipusztult egy, a tér felújítása során oda ültetett facsemete. A pótlása azóta sem történt meg.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 98

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vörösvári úti Spar előtt néhány évvel ezelőtt kipusztult egy, a tér felújítása során oda ültetett facsemete. A pótlása azóta sem történt meg."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.19 FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk i...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűnyírás szükséges lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére