Megoldásra vár

Kopott átkelőhely

A megkopott átkelőhely veszélyes a kanyarodó autók miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 118

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszínt az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepeltetni fogjuk. A kivitelezésig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Wilde József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére