Megoldásra vár

Lehetetlen kozlekedes

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.02.26.
Ügykezelői jelzés:
Tisztelt Önkormányzat!
A bejelentő egyirányusítást javasolt, nem lezárást. De a várakozási tilalom is megoldás lehetne, ha az út kétirányú forgalmát szeretnék fenntartani.
------------------------
FRISSÍTÉS: 2024.02.26.
XXII. ker. önkormányzati válasz:
"Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A Budapest XXII. kerület Bartók Béla út 16D-nél a tiltó táblák ellenére szabálytalanul várakozó gépjárművekre tett bejelentését a Közterület-felügyeleti Csoport járőrei helyszíni ellenőrzést végeztek. Az Ön által beküldött bejelentés nem alkalmas eljárás kezdeményezésére, ezért kivizsgálás során csak az ellenőrzés idején a helyszínen található, szabálysértést, vagy közigazgatási szabályszegést megvalósító gépjárművek tulajdonosaival, üzembentartóival szemben jogosult és köteles intézkedni a közterület-felügyelő.
Tájékoztatjuk, hogy a helyszínt a Közterület-felügyeleti Csoport felvette rendszeres ellenőrzési útvonalába, de folyamatos jelenlétet nem tudunk biztosítani, így helyszínen a jövőben is előfordulhatnak szabálytalanul várakozó gépjárművek. Ennek megakadályozása csak a terület teljes lezárásával lenne biztosítható, ezt azonban forgalomtechnikai okokból nem tartjuk indokoltnak.
------------------------
A bartok bela uton lehetetlen a tilto tablak ellenere ott allandosult parkolok miatt a maradek 1 savon a 2 iranyu kozlekedes, a lakok nem tudnak hazajutni, allando a dudalas veszekedes, baleset!!! Ha baj lenne se a mento se a tuzolto nem jutna be az ovodahoz vagy iskolahoz. Surgosen kellene megoldas az evek ota tarto aldatlan allapotokra. Akar egyiranyusitva ezt a szakaszt!!!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Bartók Béla út 16d

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    Budapest területén a forgalomtechnikai kezelői feladatokat a Budapest Közút Zrt. látja el, így forgalomtechnikai változtatás csak az ő hozzájárulásukkal lehetséges. Az elmúlt év
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.26. Ügykezelői jelzés: Tisztelt önkormányzat! A bejelentő egyirányusítást javasolt, nem lezárást. De a várakozási tilalom is megoldás lehetne, ha az út kétirányú forgalmát szeretnék fenntartani. ------------------------ FRISSÍTÉS: 2024.02.26. XXII. ker. önkormányzati válasz: "Tisztelt Bejelentő...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.26. XXII. ker. önkormányzati válasz: "Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A Budapest XXII. kerület Bartók Béla út 16D-nél a tiltó táblák ellenére szabálytalanul várakozó gépjárművekre tett bejelentését a Közterület-felügyeleti Csoport járőrei helyszíni ellenőrzést végeztek. Az ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A bartok bela uton lehetetlen a tilto tablak ellenere ott allandosult parkolok miatt a maradek 1 savon a 2 iranyu kozlekedes, a lakok nem tudnak hazajutni, allando a dudalas veszekedes, baleset!!! Ha baj lenne se a mento se a tuzolto nem jutna be az ovodahoz vagy iskolahoz. Surgosen kellene megoldas az evek ota tarto aldatlan allapotokra. A...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A Budapest XXII. kerület Bartók Béla út 16D-nél a tiltó táblák ellenére szabálytalanul várakozó gépjárművekre tett bejelentését a Közterület-felügyeleti Cs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére