Megoldásra vár

Törött korlát

Eltörött a korlát, egy másik meg elferdült egy balesetben.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Akó utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit ferde maradt itt-ott, de a legproblémásabb részét helyreállították
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére