Megoldott

sarokra pottyantott konténer

Anonim Járókelő

Nagyon rossz helyre sikerült az fkfnek letenni a konténerüket. Nagyon megneheziti és veszélyessé teszi a bekanyarodást a Bólyai utcába, és ha van szembejövő forgalom kifelé akkor itt van amúgy hely félrehúzódni. most nincs, a szemlőhegy uton kell a forgalmat feltartva megvárni amig kikanyarodnak.autóval is tilos sarokra parkolni, nem véletlenül

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bolyai u. 15

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen lévő konténert munkatársaink már elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137322/sarokra-pottyantott-kontener/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Szemét"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére