Megoldott

Alacsonyan telepített tűzcsap

Szeretnék informálódni, és esetlegesen megoldást találni arra a jelenségre, hogy a városban található tűzcsapoknak nincsen egységes magassága.
A fotón látható, Szent István körúti (9-es buszmegálló) tűzcsap például fele olyan magas, mint az átlag, de sokszor előfordul, hogy az átlagot meghaladó magasságban elhelyezett csap látható, plusz cső pótlással rendelkezik. Miért?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megválaszolt kérdés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a Budapest alatt húzódó ivóvízhálózat vezetékei az adottságo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beesett tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére