Megerősítésre vár

Síkosságmentesítés címén környezeti kár

A Bp II.ker. Páfrány utca utolsó 100 métere egy olyan út ami csak a Hűvösvölgyi erdei útra vezet, ami kerékpárút is és természetvédelmi terület. Január 3. hetében se jég, se hó, viszont olyan brutális útsózás történt ami jelentős környezeti kár. AZ ÚT FELÜLETÉN VASTAGON ÁLL A SÓ. Az út szinte sík, semmi nem indokolja azt a sózást ami pusztítja a természetet, korrodál minden fémet és vasbetont, tönkreteszi az emberek cipőjét és a kutyák lábát. Kérjük informálják az illetékest, tudjon róla és a jövőben ilyen ne történhessen se itt se máshol. Köszönettel a lakosság nevében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 31

Hozzászólások

  • Ponya Vilmos visszajelzésére vár.

  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet az FKF-nek, hogy komolyan vette és vizsgálja az ügyet. Azért nem találták a sót mert közben jelentős eső esett le, ami bemosta az Ördögárokba és a csatornába. Ha javasolhatom felülvizsgálni a...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találtak a területen ilyen mennyiségű sót. Ellenőrizzük, hogy esetleg valamelyik autónk műszaki meghibásodása okoz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A II. Kerület Önkormányzata mint ismert nem rendelkezik hókotró/sószóró géppel.

    Budapest területén az FKF végzi a sikosságmentesítési tevékenységet.

    Továbbítjuk feléjük a bejelentés...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban volt ónos eső veszély, ezért a főutakat profi gépekkel, egyenletes vékony rétegben elősózták. Itt viszont egy kis zsákutcában mázsaszám öntötték az útra. Lehet, hogy géphiba, lehet, hogy ember...
  • Reményi Konrád hozzászólt a bejelentéshez.

    2024. január 23-án este ónos esőt jelzett előre 24-e reggelre a meteorológia.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megfáradt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elmaradt fűnyírás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére