Megoldásra vár

Igénytelen kivitelezés

Néhány héttel ezelőtt parkolásgátló járdafüleket építettek az utcasarokra es egyben zebrat is telepítettek, amit nagyon köszönünk. A virágágyás megvédésére szolgáló kerítést viszont csak beszúrták a földbe, már most ki-be dől. Gondolom, kis beton talpakat kellene aláönteni, mert így nem stabil és hamar el fog rohadni a kezeletlen vas. Ráadásul az egyik feleslegessé váló kerékpártámaszt egyszerűen csak ott hagyták.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 26

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a kerítés javítását január 30-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Unkabéka Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére