Megoldott

A Bécsi úton időtlen roncshalom

A Bécsi úton időtlen idők óta álló roncshalom tele szeméttel.
Gondoljuk soha nem ment el mellette egy illetékes sem, igy bejelentjük, hogy intézkedni szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 277

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő válasza alapján.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A közter oldala szerint ma elvitték
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület-felügyelet más ügyekben sokkal gyorsabban szokott eljárni.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tájékoztatom, hogy a jelzett járművel kapcsolatos ügyintézés már tart.
    A sorozatos bejelentések nem gyorsítják az ügymenetet.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Műszaki nincs, kötelező nincs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vélhetően hátrahagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyanús jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére