Válaszra vár

Kukák a zebránál

FRISSÍTÉS 2024. 03. 04.

Budapesti Közművek FKF Hulladékgazdálkodási Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a tartályok kihelyezésével kapcsolatban Társaságunk csupán annyit kér a lakóktól, hogy hulladékszállító járműveinkkel megközelíthető és munkatársaink számára könnyen hozzáférhető helyre (pl. ne parkoló autók mögé) tegyék ki a tartályokat olyan módon, hogy az se a gyalogos, se a gépjármű forgalmat ne akadályozza. Tekintettel arra, hogy a tartályokat az ingatlanok tulajdonosai/kezelői/bérlői helyezik ki ürítésre, hogy azt pontosan hova és milyen módon húzzák ki, Társaságunknak érdemben nincs ráhatása.

-----

A Ferencziek téren a zebránál rakták ki a kukákat, akadályozva ezzel az átkelést.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Petőfi Sándor u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma este is ott voltak a kukák az útban.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Ferencziek téren a zebránál rakták ki a kukákat, akadályozva ezzel az átkelést."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 03. 04. Budapesti Közművek FKF Hulladékgazdálkodási Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a tartályok kihelyezésével kapcsolatban Társaságunk csupán annyit kér a lakóktól, hogy hulladékszállító járművein...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérem, hogy a közterület felügyeletnek küldjük el.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a tartályok kihelyezésével kapcsolatban Társaságunk csupán annyit kér a lakóktól, hogy hulladékszállító járműveinkkel megközelíthető és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Patkány tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére