Megoldatlan

Bkv megálló

Anonim Járókelő

Csömöri út-Batthyány utca saroknál található megállóban lekopott a sárga sáv.
A dupla jelzésű megállóban sokszor nem tudnak megállni a bkv buszok, mert közvetlenül a megálló mögött van a taxi állomás.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    azóta sem festették fel a jeleket... megálló továbbra is mocskos
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy a taxiállomás marhára nem kell oda... kutya nem taxizik...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    November 16-óta elég hamar reagált rá az illetékes... ja, h még sem... hiszen itt a tél és szarnak felfesteni a jeleket...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1368)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A megjelölt - Csömöri út-Batthyány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen jó állapotban van az útburkolat. És a menetrendtartó is szép. A telefonfülke sincs összefirkálva. Ja mégse. =/
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    76-os troli elsőajtós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére